Oldal kiválasztása

TUDI RONALDOJE ZAJOKAL, SRCE PARAJOČ VIDEO JE NAREJEN

Oči ne ostanejo suhe. To so pokazali nasprotniki nasprotnika: zato je nogomet (tudi) lepa igra.

Liverpool je v 30. krogu angleške nogometne lige na preloženi tekmi v torek zvečer s 4:0 izločil Manchester United. Vendar pa pri tekmi ne gre le za nepozabne rezultate. Cristiano Ronaldo ni igral za Manchester, potem ko je njegov sinček v ponedeljek umrl od svojih novorojenih dvojčkov, vendar je bil za minuto v središču pozornosti.

V 7. minuti srečanja so vozniki Liverpoola – ob sklicevanju na žalujoči Ronaldov dres – portugalskemu napadalcu in njegovi družini zaploskali z minutnim aplavzom in petjem njihove svetovno znane himne (You’ll Never Walk Alone: Ne boš nikoli sam).